Mansuroğlu Mh. Ankara Cd. Gümüş Plaza No: 71/3, Bayraklı, İzmir

  • turkish
  • english
  • german
  • french
  • chinese
İmalat Hizmetleri 1

İmalat Hizmetleri 2

İmalat Hizmetleri 3

İmalat Hizmetleri 4

İMALAT HİZMETLERİ

Forent Enerji olarak, mühendislik hizmetlerimizin yanı sıra, enerji santralleri ve endüstriyel tesisler için gaz akışını kontrol edecek ya da tam sızdırmaz şekilde kesecek çok çeşitli klapeler ve damperler imal etmekteyiz.

İmalat faaliyetleri de yine mühendislik faliyetlerinde olduğu gibi, uluslararası standart ve kodların ışığında gerçekleştirilmektedir. İmalat ve kalite kontrol kademelerinin her birinde yine EN, ASME, API gibi genel standartlarının öngördüğü kalite gereklikleri eksiksiz olarak karşılanılmaktadır.

Bu kapsamda verilen hizmetler;

 1. ᠅ Basınçlı Tank,
 2. ᠅ Atmosferik Tank,
 3. ᠅ Boru-Spool,
 4. ᠅ Çelik Konstrüksiyon,
 5. ᠅ Kaynaklı, Düşey Depolama Tankları,
 6. ᠅ Isı Eşanjörü,
 7. ᠅ Ekonomizer,
 8. ᠅ Degazör Tankları,
 9. ᠅ Baca ve Gaz Kanalları

Enerji verimliliğinin ve emisyon değerlerinin çok önemli olduğu günümüzde, klapelerin güvenilir ve sorunsuz bir şekilde çalışması, modern tesisler için bir zorunluluk haline gelmiştir. Forent Enerji, kendi tasarladığı klape sistemlerini ve hali hazırda mevcut klape sistemlerini geliştirmek için yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucunda, hava yastıklamalı & metal contalı sızdırmazlık sistemi ile %100 seviyelerinde sızdırmazlık sağlamayı başarmıştır. Geliştirdiğimiz bu sistem bir çok projede test edilerek, olumlu geri dönüşler almış ve tasarımımız müşterilerimiz tarafından da onaylanmıştır.

Türkiye’de bu tip klape üreten tek firma olan Forent Enerji, özel tasarım imalatlar ve kısa teslim süreleri ile büyük avantajlar sağlamaktadır.