Mansuroğlu Mh. Ankara Cd. Gümüş Plaza No: 71/3, Bayraklı, İzmir

  • turkish
  • english
  • german
  • french
  • chineseForent Enerji'ye hoşgeldiniz!

HAKKIMIZDA

Yeni düşünce; yeni enerji!

Firmamız, WHR ve CHP uygulamalarında geniş bir yelpazeye ve referanslara sahip olan ve yirmi yılı aşkın iş tecrübemiz ile endüstriyel sektörde hizmet vermiş olup, yenilenen iş akışı, yönetim, uzman kadrosu ve personelimiz ile daha güçlü bir kurumsal kimlik kazanmıştır.

Şirket merkezi İzmir'de olan Forent Enerji, merkez ofisi yanı sıra Kemalpaşa’da 1000m2 kapalı 500 m2 açık alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Kapsamındaki projelerinde, mühendislikten malzeme tedariğine, imalattan montaj hizmetlerine uzanan geniş aralıkta hizmet verebilen konusunda uzman bir firmadır. Yurt içinde ve yurt dışında, özellikle enerji santralleri, petro-kimya endüstrisi, enerji ve havacılık sektörü ile ilgili inşaat, mekanik imalat ve montaj işlerindeki anahtar teslim yüzlerce taahhüdünü zamanında ve kaliteli şekilde tamamlayarak, kendisine sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana, varlığını kalite, güven ve müşteri memnuniyetine bağlı kalarak sürdürmeye devam etmektedir. Gerek proje; gerekse şantiye konusunda, dinamik ve deneyimli bir kadroyu bünyesinde barındıran şirketimiz, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına ekibini titiz bir seçimle oluşturmaktadır.

Hızlı ve kaliteli üretim ile sektörde ön sıralarda yer alan Forent Enerji, sahip olduğu tecrübesiyle kısa zamanda, faaliyet gösterdiği alanlarda hedeflerini geliştirmenin ve uygulamanın verdiği güven ve güçle, müşteriyle birlikte büyümeye devam etmektedir.

Firmamız, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 3834 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir ve bu sistemleri uygulamaktadır.

Dürüst değerleri benimsiyoruz!

NEDEN BİZ?

 • MİSYONUMUZ

  Enerji santralleri için, mühendislik ve proje yönetiminden, montaj ve devreye almaya kadar olan yelpazede, anahtar teslim hizmetler üretebilmektir.
  Ekolojiye Sahip Çıkıyoruz! Kurduğumuz tesislerin çevreye duyarlı tesisler olmasını sağlamak birincil görevlerimizden biridir.

 • VİZYONUMUZ

  Dünyanın her tarafında kullanılabilir standart ve kalitede mal/hizmet üretmek, bilim ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak ürün standardımızı iyileştirmek ve yükseltmektir.

 • DEĞERLERİMİZ

  Tanımlanmış şirket değerlerimiz, tüm kurumsal faaliyetlerimizin esasını teşkil eder. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilerek çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

  1. Yenilikçilik; yeniliklere açığız.
   Güvenilirlik; çalışanlarımızla karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir ilişki içindeyiz.
   Sürdürülebilirlik; politikalarımızın sürdürülebilir olması, kullandığımız akıllı ve çevreye saygılı teknolojilerle mümkün olmaktadır.
   Bağlılık; kaliteye, güvenlik ve insan sağlığına bağlıyız.
   Bütünlük; çevremize ve topluma olan yaklaşımlarımızdaki bütünlüğü muhafaza ederiz.

 • ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

  Sıfır Kaza politikası, Forent Enerji için hem bir hedef, hem de bir başarıdır. Forent Enerji, ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir.